? İstanbul Antrepo

İstanbul Antrepo

İstanbul Antrepo, Istanbul Logistics Group çatısı altında gerçek anlamda lojistik hizmetin verilebilmesini sağlayan Lojistik Yönetimi Zincirinin son halkasını oluşturmaktadır.

İstanbul Antrepo, Istanbul Logistics Group’un müşterilerine artık Erenköy ve Halkalı gümrüklerine bağlı gümrüklü ve gümrüksüz 3 depo ve 15.000m2 lik alanda depolama hizmeti vermekle kalmamış, paketleme, elleçleme ve dağıtım gibi diğer müşteri gereksinimlerini de karşılayabilecek şekilde hizmet çeşitliliğini geliştirmiştir.

Halkalı ve Erenköy Gümrüğü’ne olan yakınlığıyla zaman ve maliyet açısından iş ortaklarımıza avantajlar sağlamaktadır. Ürünlerinizin ambalajlanıp dağıtıma hazır hale getirilmesi, depolanması ve son olarak da müşterilerinize ulaştırılması süreçlerinin tümünde ihtiyaç duyduğunuz çözümleri İstanbul Antrepo sunmaktadır. Çalışanlarının sahip olduğu teknik bilgi ve deneyim yardımıyla müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak rekabetçi koşulların sağlanmasında önemli rol oynamaktadır.

© 2011 Istanbulogistics Group. Tüm Hakları Saklıdır.
GOM
X
Best Replica Watches https://www.helloreplicas.com
Richard Mille Replica Watches Rolex Replica Watches Rolex Air King Replica Watches Rolex Cellini Replica Watches Rolex Submariner Replica Watches Replica Watches