? ISTANBULOGISTICS GROUP

ISTANBULOGISTICS GROUP

İstanbul... İki kıta, yedi tepe… İhtişamı ile masallara, coğrafyası ile dünyaya konu olan görkemli şehir. Dün boğazında Hezarfen’in uçtuğu, bugün gemilerin salındığı.

Bir yer düşünün ki, Asya ile Avrupa kıtaları arasında, aynı yere hem deniz hem kara yolu sayesinde kuş misali hareket edin. İşte biz adımızı buradan aldık. Geçmişin değerlerini günümüze taşıdık. Hedefimiz sizin markanızı, sizin ürünlerinizi de işte bu değerler gibi bugüne güvenilir, kalıcı ve hızla ulaştırmak.

Çünkü işimiz zaman. Çünkü işimiz süreklilik. Çünkü işimiz yenilik. Daha iyi hizmetin ancak müşteri gereksinimlerinin en iyi şekilde analiz e dilmesi ile ulaşılacağını kendisine ilke edinmiş ve müşteri odaklı, dünya standartlarında, yenilikçi ve dinamik hizmet anlayışını, "İstanbul" isminin büyüklüğüne, özelliğine ve güzelliğine yakışır biçimde ortaya koymuştur. Istanbulogistics Group, eğitimli personeli ve modern filosuyla ürünlerin depolanıp, sevkiyatını planlar ve uygun araçlar, koşullar yaratarak tam zamanında istenilen noktaya ulaştırılmasını sağlar.

Lojistik hizmetini “proje, yöntemler ve operasyon” olarak 3 aşamada gerçekleştiren Istanbulogistics Group ; hizmet yapısı, mevcut durum analizi, proje uygulama ve insan kaynakları planlaması gibi temel gereksinimleri belirledikten sonra operasyon aşamasına geçmektedir. Dünya Pazarı’nda yer edinebilmiş bir marka olmanın ağır yükümlülüğünü taşıyoruz ve bu nedenle her zaman sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Biz, lojistik iş ortağınız olmaya hazırız.

Yöntem

Yaklaşımımız dünyanın en büyük firmaları tarafından geçen yıllar içinde şekillendirilmiştir. İlk iş olarak, çeşitli kaynaklardan müşterimiz ile ilgili ön araştırma yaparız. Firmanın ihtiyaç ve taleplerini belirleriz. Ardından firma ile görüşür ve dikkatlice - çok dikkatlice dinleriz.

Daha sonrasında müşterilerimizden öğrendiklerimizi, kendi araştırmalarımız ve önceki tecrübelerimiz ile harmanlarız. Ve müşterimiz ile ortak anlaşabileceğimiz bir teklifte buluşuruz.

Yaptığımız her iş, müşterilerimiz ile aramızdaki iş birliğini pekiştirmekte ve memnuniyetlerini daha ileriye taşımaktadır.

Müşterilerimiz / İş Ortaklarımız

Sizinle birlikte çalışmak istememizin sebebi, firmanızın iş hacminin büyüklüğünden değildir. Birlikte çalışma isteğimiz; işin ve projenin yapılabilir, geliştirilebilir ve devamlı olmasından kaynaklanmaktadır.

Rekabetçi piyasa koşulları her ne kadar fiyat avantajını öne çıkarıyor gibi gözükse de, öncelikli olan iş ortağımızın marka değerinin korunması yani taahhüdünü, sözünü uygun koşullarda yerine getirebilmesidir. Müşterilerimize; marka değerlerini bize emanet ettikleri ve işimizi geliştirebilmemiz için bizimle işbirliğinde oldukları için teşekkürü borç biliriz.

Faaliyet Alanı

Müşterilerimize istekleri doğrultusunda deniz, kara, hava ve demiryolu ile, yüklerin yerine ulaşması için tek ulaşım yönteminin yeterli olmadığı durumlarda da Kara+Deniz, Kara+Hava, Kara+Demiryolu, Deniz+Demiryolu gibi yöntemlerle, Avrupa ve Turkiye’deki depolarımızla taşınan malların ve tam zamanında teslimatını sağlayan gerçek lojistik hizmet sunmaktayız.

Şirketimiz, kurumsal ve profesyonel yönetimi ile istenen kalite ve şekillerde doğru zamanda, doğru fiyatlarla , güçlü, modern, kesintisiz bilgi akışı sağlayabilen ve performans garantisi veren Istanbulogistics Group faaliyet alanlarını, yenilikçi yaklaşımı ile günden güne çeşitlendirmektedir.

Kalite ve Bilgi Güvenliği Politikası

KALİTE POLİTİKASI

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi aracılığı ile kaliteyi olmazsa olmaz bir zorunluluk olarak görmek ve bu çerçevede;

  • Yaptığımız çalışmalarda müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutmayı,
  • Teknolojik gelişmeyi yakından takip ederek sürekli iyileştirme bilinciyle güvenilir, dürüst planlı ve zamanında istenen hizmeti gerçekleştirmeyi,
  • Kuruluşumuzda çalışan personelin gelişimini, kariyerini geliştirmek için planlanan aralıklar ile eğitimlere önem vererek eğitimli personel ile çalışmayı

Taahhüt ederiz.

 

BİLGİ GÜVENLİĞİ POLİTİKASI

Firmamız “İthalat, İhracat, Transit Gümrükleme Gibi Gümrük Ve Dış Ticaret İşlemleri Ve Bu İşlemlere İlişkin Lojistik, Depolama, Muhasebe, Finans Ve Bilgi İşlem Gibi Faaliyetlerin Elektronik Bilgi Varlıkları İle Bu Varlıkları Korumak Amacıyla Kullandığı Bilişim Güvenliği” alanında hizmet vermektedir. Firmamız gizlilik, bütünlük ve tüm fiziksel ve elektronik bilgi varlıklarını korumayı taahhüt etmektedir. Bilgi ve bilgi güvenliği gereksinimleri kurumsal hedeflerimiz ile aynı doğrultuda olacaktır. Firmamız yönetimi değişime açık, iyi eğitim almış, konusunda yetkin personel istihdamı sağlayacak ve sektör içerisinde rakiplerimizle rekabeti sağlayacak finansmanı sağlamak, yeterli donanım ve altyapıyı bulunduracaktır. Bu altyapı ve personel ile birlikte gerekli finansmanda sağlanacaktır. İş sürekliliği ve acil durum planları, veri yedekleme prosedürleri, virüslerden ve bilgisayar korsanlarından sakınma, erişim kontrol sistemleri ve bilgi güvenliği ihlal bildirimi temel faaliyetlerimizin temel taşlarını oluşturacaktır. Yapılan risk değerlendirmeleri sonucunda elde edilen açıklıklar ve tehditler bertaraf edilerek müşteri ve personelimizin bilgilerine güvenli erişim sağlanacaktır.

Ayrıca risk değerlendirmeleri sonucunda amaçlarımızı belirleyip bu amaçlarım başarılması için gerekli olan kaynaklar ve şartlar sağlanacaktır.

Bu politikayı gerçekleştirmek için başta çalışanlarımızın Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi şartlarını çalışma biçimi haline getirmelerini beklemekteyiz. Tüm personel ve belirli üçüncü tarafların Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ile ilgili uygun eğitimleri alması sağlanacaktır.

Bilgi güvenliği ile ilgili uygulanabilir şartlar ve bu şartların getirdiği fırsatlar ve gereklilikler yerine getirilecek ve bu şartlar sürekli iyileştirilecektir. Ayrıca firmamızın, personelimizin ve tüm ilgili tarafların bu sisteme adaptasyonu sağlanacaktır.

Bilgi Güvenliği Politikamız yılda bir kez ya da firmamızla ilgili önemli değişikliklerin olması durumunda uygunluğunu, doğruluğunu ve etkinliğini sağlamak için yönetim ve birim sorumlularının katılımıyla gözden geçirilmekte ve güncelliği sağlanmaktadır.

İnsan Kaynakları

Takım çalışmasının esas olduğu şirketimizde her geçen gün personel sayımız hızla artmaktadır. Personel seçme ve yerleştirme sürecinde ana ilke, kişilere eşit fırsat vererek; gelişmeye açık, değişimden korkmayan, insan ilişkilerinde başarılı, eğitim düzeyi yüksek, takım çalışmasını seven, genç ve dinamik kişileri şirkete kazandırmaktır. İş başvurularınızı ik@istlogistics.com e-posta adresinden yapabilirsiniz.

Tedarik Zinciri Yönetimi

Tedarik Zinciri Yönetimi, kurum ve organizasyonların üretim kalitelerini ve marka değerlerini arttırmak, iş ortakları ve tedarikçileri ile olan çalışma koşullarını geliştirmek, taşıma sürelerini, maliyetlerini ve tedarik şartlarını iyileştirmek ve verimliliklerini arttırmak için kullanmakta olup, bu yöntem yoğun rekabetin yaşandığı günümüz koşullarında kuruluşlara büyük avantajlar sağlamaktadır. Bu avantajlar sayesinde, teslimat performansını iyileşir, sipariş karşılama oranını yükselir, Lojistik masraflar azalır, Müşteri memnuniyeti artar ve tüketici taleplerini en iyi şekilde karşılayarak ürünün kalitesi ve marka değerini artar.

Bu avantajının elde edilebilmesi ve verimliliğin artırılabilmesi ancak iyi bir bilgi yönetimi yapısı ve doğru iş ortaklarının / tedarikçilerin tercih edilmesiyle sağlanabilmektedir. Biz bu noktada, siz iş ortaklarımızın Tedarik Zinciri Yönetimi’nin sistemlerde uygulanmasında Lojistik adına ihtiyaç duyulan her türlü gereksinimi karşılamaya hazırız. Ürünlerinizin ambalajlanıp dağıtıma hazır hale getirilmesi, depolanması ve son olarak da müşterilerinize ulaştırılması süreçlerinin tümünde ihtiyaç duyduğunuz çözümleri sizlere sunmaktayız.

© 2011 Istanbulogistics Group. Tüm Hakları Saklıdır.
GOM
X
Best Replica Watches https://www.helloreplicas.com
Richard Mille Replica Watches Rolex Replica Watches Rolex Air King Replica Watches Rolex Cellini Replica Watches Rolex Submariner Replica Watches Replica Watches