? İstanbul Logistics GMBH

İstanbul Logistics GMBH

Grup şirketlerinde yaşanan bu hızlı ve büyük gelişimin yanında tabii ki yeni ihtiyaçlar, talepleri ve değişimleri tetiklemiştir. Bu talep ve ihtiyaçlar doğrultusunda Istanbul Logistics GmbH, grubun yeni üyesi olarak Almanya Bottrop’da kurulmuş olup, Almanya’nın ticaret kalbi bilinen Ruhr Reihn eyaletin Moers şehrinde 5000 m2 lik kapalı alana sahip deposuyla Lojistik hizmeti vermeye devam etmektedir.

Almanya-Hollanda-Belçika üçgeninin tam ortasında yer almasıyla konumu bakımından iş ortaklarına pek çok avantajlar sağlamaktadır. Avrupa birliği ülkelerinde yapılan yurt dışı gümrükleme işlemlerini kendi bünyesinde yapabilmek adına İstanbul Logistics GmbH tüm Avrupa Birliği ülkelerinde geçerli olan gümrükleme lisansına sahip olmuştur. Bu sayede kusursuz ve farklı hizmet anlayışını bir adım öteye taşımaktadır.

Depolama, ambalajlama, sayım ve dağıtım faaliyetlerini müşteri ihtiyaçlarına ve gereksinimlerine bağlı olarak geliştirmektedir.

Kendi öz mal tır filosu ile, gelecekte olabilecek yeni talep ve ihtiyaçlara karşı hep bir adım önde.

© 2011 Istanbulogistics Group. Tüm Hakları Saklıdır.
GOM
X
Best Replica Watches https://www.helloreplicas.com
Richard Mille Replica Watches Rolex Replica Watches Rolex Air King Replica Watches Rolex Cellini Replica Watches Rolex Submariner Replica Watches Replica Watches