? İstanbul Lojistik

İstanbul Lojistik

İstanbul Lojistik, karayolu taşımacılığında iş ortaklarının ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz edebilmesiyle, dünya standartlarında, dinamik hizmet yönetimi ve gelişimiyle müşterilerine çözüm ortağı olmayı ilke edinmiştir.

Bu ilkeler doğrultusunda bir yandan öz mal tır filosunu genişletmiş, bir yandan da Avrupa normlarına uygun tüm hizmet belgelerine sahip olmuştur. Planlı eğitim faaliyetleri ile sürücülerinin yetkinliklerini ve bilgilerini arttırarak sektörde birçok firmanın uzak durduğu tehlikeli madde taşımacılığı hizmetini sağlayan öncü ve lider lojistik firmaları arasındaki yerini almıştır.

İş ortaklarının marka değerinin korunmasından asla ödün vermeden, çözüm yaratıcılığını ve hızlı hareket kabiliyetini en üst düzeyde kullanarak başta Almanya, Benelux ülkeleri, Fransa, Avusturya, Polonya, Çek Cumhuriyeti, İspanya, İtalya, Fas, Tunus ve Portekiz olmak üzere tüm Avrupa ülkelerine komple ve parsiyel taşımacılık faaliyetleri göstererek hizmet çıtasını sürekli yükseltmektedir.

© 2011 Istanbulogistics Group. Tüm Hakları Saklıdır.
GOM
X
Best Replica Watches https://www.helloreplicas.com
Richard Mille Replica Watches Rolex Replica Watches Rolex Air King Replica Watches Rolex Cellini Replica Watches Rolex Submariner Replica Watches Replica Watches