? Karayolu Taşımacılığı

Karayolu Taşımacılığı

Başta Almanya ve Benelux ülkeleri olmak üzere, Almanyadaki kendi ofislerimiz ve güçlü acente ağımız ile tüm Avrupa ülkelerine komple ve parsiyel olarak İthalat - İhracat taşımacılığında müşterilerimize profesyonel ve sorunsuz bir hizmet veriyoruz. Sadece KARA güzergahını kullanarak, 5-6 günde ürünlerinizi istenen adrese teslim ediyoruz.

Araçlarda bulunan tehlikeli madde taşımacılığına uygun (ADR) ekipmanları sayesinde pek çok lojistik firmasının uzak durduğu tehlikeli madde taşımacılığında emniyetli taşımacılık sunuyoruz.

Aynı zamanda müşterilerimizin karayolu taşımacılığında yurtiçi, yurtdışı depolama ve gümrükleme işlemlerini de zahmetsiz bir şekilde çözebilmekteyiz.

Tekstil ürünlerinin ayrıştırılması, paletlenmesi, paketlenmesi ve Kalite Kontrol gibi hizmetleri Avrupalı müşterilerinizin kalite değerleriyle orantılı olarak sunmaktayız.

ASKILI-KAPALI KASA dorselerimiz ile, Askılı Tekstil yüklerinizi EXPRESS-ULTRA EXPRESS hizmetlerimiz ile 72-80 saatte istenen adrese teslim ediyoruz.

Hatalarımızdan ders çıkarıp, HATASIZ olmak ana kaidemiz. Fakat en önemli özelliğimiz, hatalarının arkasında duran-durabilen bir kuruluş olmamız.

Zamanın gerekli kıldığı teknolojik gelişmeleri takip edip, GPS-TAKİP, Online Yük takibi gibi OLMAZSA OLMAZ değerleri, müşterilerimize istenmeden sunarak FARK YARATIYORUZ.

© 2011 Istanbulogistics Group. Tüm Hakları Saklıdır.
GOM
X
Best Replica Watches https://www.helloreplicas.com
Richard Mille Replica Watches Rolex Replica Watches Rolex Air King Replica Watches Rolex Cellini Replica Watches Rolex Submariner Replica Watches Replica Watches