? Antrepo Hizmetleri

Antrepo Hizmetleri

Yüklerinizin tam zamanında yerine ulaşmasının yanı sıra, yurt içindeki operasyonel maliyetleri de önemlidir. Komple ya da parsiyel, tüm yüklemelerinizde hızlı servis ve kaliteli personelimizle, Antrepo hizmetinde de yanınızdayız.

Basın Ekspres Yolu’nda yer alan ve 5000 m2’lik kapalı alandan oluşan Antrepomuz ile Avrupa yakasında hizmet veriyoruz. Halkalı gümrüğüne bağlı olan bu antrepomuzun yanında, Halkalı Gümrüğü’nün Çatalca’ya taşınmasıyla, Çatalca Merkez’de ve yeni gümrüğe 2 km mesafedeki tesisimiz de Mayıs 2016 itibariyle aktif olarak hizmettedir.

Müşterilerimizin gereksinimleri neticesinde, Asya yakasında Erenköy gümrüğüne bağlı 6000 m2’lik antrepo açarak hizmetine devam eden İstanbul Antrepo deneyimli ekibiyle, gümrüklü ve gümrüksüz sahalarıyla hizmetinize hazırdır. Sancaktepe semtinde bulunan bu antrepomuzun bir diğer özelliği ise YANICILI ÜRÜNLERİN (ADR) boşaltılmasına hizmet eden, YANICI ANTREPO sınıfında olmasıdır.

© 2011 Istanbulogistics Group. Tüm Hakları Saklıdır.
GOM
X
Best Replica Watches https://www.helloreplicas.com
Richard Mille Replica Watches Rolex Replica Watches Rolex Air King Replica Watches Rolex Cellini Replica Watches Rolex Submariner Replica Watches Replica Watches